984 N. Milwaukee Ave, Chicago, IL | (773) 384-3352 | Tuesdays, Thursdays, Saturdays, & Sundays, 11AM-4PM

Nie przegap Gala V Kongresu Teatralnego

Nie możesz przegapić tego ważnego wydarzenia - Gala V Kongresu, która zakończy czterodniowy maraton teatralny w niedzielę, 24 września 2023 roku, o godzinie 17:00 w Muzeum Polskim. To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku, które przyciągnie uwagę zarówno miłośników teatru, jak i kultury w ogóle.

Kongres Teatralny to coroczne wydarzenie, które gromadzi wspaniałe polonijne talenty teatralne. W jego ramach odbywają się wykłady, warsztaty, dyskusje i oczywiście spektakle teatralne. Gala V Kongresu to kulminacyjny punkt całego wydarzenia, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać najwyższej klasy aktorów, reżyserów i twórców teatralnych.
Będzie to okazja do podziwiania wybitnych talentów, a także do celebracji teatru jako formy sztuki i wyrazu kultury. To również doskonała okazja, by spotkać się z innymi pasjonatami teatru i wymienić się swoimi wrażeniami i refleksjami po czterech dniach intensywnych doświadczeń teatralnych.

Jeśli jesteś miłośnikiem teatru lub po prostu ciekawi cię kultura w jej różnych przejawach, nie możesz przegapić Gali V Kongresu. To wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i będzie inspiracją dla wszystkich tych, którzy kochają teatr i sztukę. Dołącz do naszego teatralnego święta 24 września 2023 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Polskim w Ameryce.

Wstęp $10

Post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.